Активности Ученичког парламента поводом предстојећег Дана школе

Објављено

December 4, 2023

Категорија

Представници Ученичког парламента увелико реализују идеју коју су иницирали на састанцима УП. Поводом предстојећег Дана школе, желимо да уредимо кутак у холу школе који ће бити посвећен успесима наших ученика, а такође планирамо да снимимо и видео запис о нашим сјајним ученицима. Цео пројекат Ученичког парламента, пролази кроз неколико фаза: прикупљање података о ученицима који имају запажене успехе у разним областима (спорта, музике, науке, уметности…) или имају изражену вештину у неком домену, таленат у некој области или су просто препознати као успешни од стране својих вршњака и одељењских старешина. У другој фази представници ученичког парламента интервјуишу предложене ученике млађих и старијих разреда. На ,,нашој интерној аудицији”, ученици су имали прилику да нам се представе, кажу нешто о себи и шта је то што најбоље умеју да раде, а Ученички парламент им је постављао нека занимљива питања. Са поносом желимо да вам пренесемо делић атмосфере са наших дружења и да истакнемо да наша школа има изузетно успешне и талентоване ученике у разним сферама интересовања и различитим областима што у оквиру саме школе, али и у ванншколским активностима којима се наши ученици баве и уживају у томе. Док наша финална фаза пројекта не буде при крају и званично презентована на велики празник школе, уживајте у сликама.

Ако имате додатних питања обратите нам се

Недавни чланци

Такмичење

Такмичење8.5.2024. На Међуокружном такмичењу из атлетике, скок удаљ, ученица Анђела Милошевић 4-1 освојила је прво...