СВЕЧАНА ДОДЕЛА ДИПЛОМА ЗА МАЛЕ МАТУРАНТЕ

Објављено

July 1, 2024

Категорија

ОШ “Војвода Мишић” је у петак, 28. јуна, организовала свечаност поводом доделе диплома за своје матуранте. На свечаности су мали матуранти поносно примили дипломе уз присуство породице, пријатеља, професора и осталих чланова школске заједнице. Одељенске старешине су истакле изузетне успехе ученика током школовања и уручили им дипломе “Доситеј Обрадовић”, а три ученика су носиоци дипломе “Вук Караџић”. Из одељења 8/1, носиоц ове престижне дипломе је: Лена Каталинић, из одељења 8/2, то су: Ања Тањевић и Лука Роговић.
Посебно признање за ученика генерације ове године припало је Ањи Тањевић, која је својим трудом и залагањем заслужила ову част.

Желимо свим матурантима пуно успеха у даљем образовању.

Ако имате додатних питања обратите нам се

Недавни чланци

ДРУЖЕЊЕ СА ПЕСНИЦИМА

Удружење лекара песника "Видари" посетило је ОШ "Војвода Мишић". Ученици млађих разреда уживали су у дружењу са песницима, који су им представили своје...