САРАДЊА МИНИСТАРСТВА СПОРТА И НАШЕ ШКОЛЕ

Објављено

May 28, 2024

Категорија

У понедељак, 27. маја 2024. године, представници Министарства омладине и спорта и општине су посетили нашу школу и донирали спортску опрему. Од спортске опреме смо добили 5 струњача, гимнастичку струњачу, одскочну даску, козлић за прескок, ниску и видоку греду и одвојене зидне лестве. У посети нам је био прослављени кошаркаш Марко Кешељ који је са ученицима разговарао и разменио искуства.

Поред ове донације, нашој школи је општина Савски венац донирала пакет спортске опреме за дечју атлетику.

Захваљујемо Министарству омладине и спорта и општини Савски венац на донацијама и сарадњи.

Ако имате додатних питања обратите нам се

Недавни чланци

ДРУЖЕЊЕ СА ПЕСНИЦИМА

Удружење лекара песника "Видари" посетило је ОШ "Војвода Мишић". Ученици млађих разреда уживали су у дружењу са песницима, који су им представили своје...