Мишићеви атлетичари

Објављено

March 5, 2024

Категорија

Атлетски Савез Београда је 30.01.2024. организовао свечано проглашење најбољих атлетских бисера, атлетичарки и атлетичара, тренера и клубова у 2023. години.
Немања Божић, наставник физичког васпитања у нашој школи, проглашен је за најуспешнијег тренера у категорији млађих пионирки за 2023. годину. Немања је поносни власник и Плакете за остварен млађи пионирски најбољи резултат на 60м препоне на отвореном у 2023. години.
Ученица 4/1 наше школе, Анђела Милошевић је изабрана за атлетски бисер тј Првакињу Београда, дисциплина “скок у даљ” за 2023. годину, јер је у марту месецу прошле године освојила златну медаљу на Првенству Београда у дворани. На државном школском првенству Србије освојила је друго место, када је представљала нашу школу у дисциплини скок у даљ. Од новембра прошле године, Анђелин тренер је управо наш наставник Немања Божић.
Желимо Анђели и Немањи пуно успеха на предстојећим такмичењима и да се у нашој школи открију нови бисери атлетике и спорта уопште.

Ако имате додатних питања обратите нам се

Недавни чланци

ДРУЖЕЊЕ СА ПЕСНИЦИМА

Удружење лекара песника "Видари" посетило је ОШ "Војвода Мишић". Ученици млађих разреда уживали су у дружењу са песницима, који су им представили своје...