Мале олимпијске игре:
Ученици првог разреда су освојили 3. место.
Дечаци трећег разреда су освојили 2. место.
Девојчице трећег разреда су освојиле 2. место.
Градско првенство у атлетици – скок удаљ:
Прво место освојила Анђела Милошевић из 4-1.
Мале олимпијске игре:
Ученици првог разреда су освојили 3. место.
Дечаци трећег разреда су освојили 2. место.
Девојчице трећег разреда су освојиле 2. место.
Градско првенство у атлетици – скок удаљ:
Прво место освојила Анђела Милошевић из 4-1.
https://youtu.be/2z8hrXxBGLM
Ученици четвртог разреда ОШ „Војвода Мишић“ су освојили треће место на општинском такмичењу у полигону. Остварен резултат потврда је тимског духа, залагања и...
На градском такмичењу из хемије ученик наше школе Јанко Маловић освојио је друго место, са 86,5 бодова. Честитамо на постигнутом резултату и желимо му много...