Поводом Дечје недеље, ученици старијих разреда су у петак 6. октобра на часу одељењске заједнице писали позитивне и охрабрујуће поруке намењене другарима. Три најбоља рада изложена су у школском холу.



https://youtu.be/2z8hrXxBGLM
Ученици четвртог разреда ОШ „Војвода Мишић“ су освојили треће место на општинском такмичењу у полигону. Остварен резултат потврда је тимског духа, залагања и...
На градском такмичењу из хемије ученик наше школе Јанко Маловић освојио је друго место, са 86,5 бодова. Честитамо на постигнутом резултату и желимо му много...